Biz Kimiz

Bizler,Brezilya'da uzun yıllardan beri yaşayan ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir Türk ekibiyiz. İki ülke arasındaki ekonomik,kültürel ve sosyal bagları güçlendirmek amacıyla,burada edindiğimiz ticari deneyimimizi, dil bilgi ve birikimimizi paylaşarak, Türkiye-Brezilya arasında çok yönlü sektörlerde faaliyet göstermek suretiyle bu çok önemli misyonu yıllardan beri üstlenmekteyiz.Son yıllarda Türkiye-Brezilya arasindaki ticari ilişkiler hizla gelişmekte ve inanılmaz imkanlar oluşturmaktadir. Bu oluşum içinde sizin de yerinizi alabilmeniz için LiDER TUR ekibi olarak, bu ülkedeki uzun yillara dayanan deneyimimizi ve tecrübemizi sizlere sunmaktayiz.

Temel amacimiz iki ülke arasindaki ilişkilerin gelişmesini sağlayarak karş ılıklı olarak Ticari faaliyetlerin artmasına katkıda bulunmaktır.Bu kapsamda iki ülke arasında Turizm, Eğitim, Ticaret ve Kültür faaliyetlerinde bulunmak isteyen,Türkiye'den gelen vatandaşlarımızın, işadamlarımizın, ögrencilerimizin,özel ve resmi kurumlarımızın, spor kulüplerimizin, medya ve sanat temsilcilerinin Brezilya ile yapacakları çalışmalarda gerekli altyapı desteğini vermekten memnuniyet duyarız. Özetle hizmetlerimiz;Turizm Hizmetleri, Ticari danışmanlık, Portekizce Dil Dersleri, Tercumanlik-Çeviri, Pazar araştırması,Sportif faaliyetler, Fuar ve organizasyonlar, Eğitim programları, vb. konularda sizlerin talebi doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Bu site kapsamında,Brezilya ile ilgili en doğru ve güncel bilgileri resmi kaynaklardan alıp,Brezilya hakkında bilgi edinmek araştırma yapmak isteyenlerle paylaşmaktayız.Sitenin içeriğinden tasarımına kadar, portalımiza fikir bazında katkıda bulunmak isterseniz veya Brezilya ile ilgili düşünceleriniz, çalışmalarımız hakkındaki görüşleriniz ve genel değerlendirmenizi paylaşmak isterseniz bize yazabilirsiniz.

Söz konusu hizmetlerimizin bazılarından yararlanmak talebe göre cüzi ve makul bir ücrete tabi olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Saygılarımızla;

LiDER TUR Ekibi.