TURİZM HİZMETLERİ: (GEZİ-REHBERLİK)

 

Ülkenin mevsimine göre özel gezi programları hazırlar ve bu gezilerin Brezilya'yı iyi tanıyan ve Tükçe-Portekizce dillerini iyi konuşan profesyonel rehberlik sertifikaları olan rehberlerimiz tarafından bu hizmetin verilmesini sağlarız. Her türlü seyahat ve konaklama organizasyonları, otel rezervasyonları,havaalanı karşılama-transferi, araç kiralama,şehir içi turları,otobus ve uçak bileti temini gibi ihtiyaçlarınızı en uygun şartlarda gideririz.

 

TİCARİ DANΙŞMANLΙK:

 

Brezilya'da yatırım yapmayı düşünen girişimcilerimizin isteği doğrultusunda, yapacağı iş/yatırımla ilgili genel piyasa araştırması yapar, gerekli altyapıyı hazirlar, yatırım ve ürünün pazara girmesi için gerekli şartları değerlendirerek uygun yer ve zamanın tespitini yaparız.Şirketin kurulmasını sağlar ve gerekli ekibi organize ederiz.Talep edilen ürün hakkinda araştırma yaparak rakip, fiyat, satış ve dağıtım konularıyla ilgili detayları hazırlarız.

 

 

TİCARİ TEMSİLCİLİK:

 

Brezilya başta olmak üzere tüm Güney Amerika ülkelerinde düzenlenen ve sizin katılamadığınız iş görüşmelerinize,toplantılarınıza,seminerlere, fuarlara şirket temsilciniz olarak katılırız. Mevcut çalışmakta olduğunuz şirketlerle sizin adınıza kalite,fiyat,mal sevkiyatı ve nakliyesinin anlaşılan koşullarda gerçekleşmesini sağlar ve takibini yaparız.

 

ORGANİZASYON:


Sirketinizin her türlü toplanti,müsteri ziyaretlerini/görüsmelerini,fuar,seminer ve konferans gibi organizasyonlarini düzenlenyerek bu konularda gereken her türlü altyapi ve lojistik hizmetleri sunariz.

 

 

HUKUKİ DESTEK:

 

Ihtiyaç duyuldugu takdirde her türlü hukuki problemlerinizi,çalistigimiz tecrübeli avukatlar vasitasiyla etkin bir sekilde çözüme ulastiririz.Ayrica her türlü kisisel basvuru,kurulus,evlilik,dogum,vize uzatimi, oturma ve çalisma izni gibi konularda hukuki destek vermekteyiz.

 

ÇEVİRİ ve TERCUMAN:


Kişi ve kurumlara Portekizce-Türkçe çeviri ve tercumanlik hizmetleri vermekteyiz.Ayrıca Brezilya'ya yapılacak tüm iş seyahetlerinizde, fuarlarınızda,toplantılarınızda veya turistlik gezilerinizde ihtiyacınız olan tercümanları temin etmekteyiz.Ayni zamanda şirketler arası yazışmalarınzda mektup, anlaşma metni,ürün bilgisi,resmi evrak ve belgelerin çevirisi hizmetimiz de vardir.Katılacağınız fuarlara Hostes,Tercüman ve servis elemanları temin ederiz.

 

EĞİTİM DANΙŞMANLΙĞΙ:

 

Brezilya'ya lisan öğrenmek isteğiyle gelen kişilere portekizce dil kursları veya özel öğretmenler temin ederiz,bu süreç içerisinde vize işlemlerinizede yardımcı oluruz. Öğrenim göreceginiz süre boyunca talebinize göre konaklayacak yer ve sosyal etkinlik bulmanızı sağlarız. Brezilya'da Yüksek öğrenim görmek isteyenlere uygun üniversiteler araştırılır bu öğrenim kurumlarına giriş detaylarını hazırlarız.

Penpaland.com : Online dil degişim sitesi - ücretsiz hemen kaydolun

 

SPOR HİZMETLERİ DANΙŞMANLΙĞΙ:

 

Futbol kulüplerimize, Brezilya futbolunu yakindan takip eden ekibimiz tarafından her türlü rehberlik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Brezilya futbolunun önde gelen isimleriyle olan bağlantılarımız sayesinde Türkiye'deki futbol camialarının ihtiyacı olabilecek oyuncu takibi,kulüpler arası irtibat gibi konularda yardımcı olmaktayız.Bununla birlikte Brezilya'da düzenlenen her türlü sportif faaliyetler kapsamında (olimpiyat,yarışma,turnuva vs.)Türkiye'den gelen sporculara-gruplara tercümanlık,rehberlik,danışmanlık,planlama,

tanıtım,şehir gezileri,ulaşım aracı,otel rezervasyonu vs. hizmetleri vermekteyiz.

 

LiDER TUR Ekibi.